| KingSize a întrebat:

Vopseaua de par poate avea efecte secundare mai putin placute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| coosmin24 a răspuns:

Decolorarea parului (natural) la 30 de ani sau o sa ai parul albu daca te vopsesti.

| KingSize explică (pentru coosmin24):

Eu tocmai de asta doream sa ma vopsesc am ceva fire albe si as vrea sa le ascund.

| pynnk a răspuns:

Daca nu respecti instructiunile iti pot aparea niste bubite iti recomand vopseaua fara amoniac bafta:*

| BubleBluexD a răspuns:

Uneori da...
1.Ardera parului daca folosesti si placa de par
2.Caderea parului
3.Slabirea firului de par [ adica firul de par nu va mai fi la fel de puternic si gros ]
Cam de astea stiu eu, ai grija si cu vopseaua asta de par :*
Funditabatting eyelashes...

| Andrew23 a răspuns:

Depinde de vopsea daca dai 5 lei pe ea 5 lei facehappy.I-ATI Una mai buna si nu vei avea probleme eu ma vopsesc de 2 -3 ori pe luna si nu am problema

| George2008 a răspuns:

Da