| SkittSaysWtf a întrebat:

Vreau sa mai slabesc la partea din spate, mai precis la fund.Este posibil ca mai intai sa se formeze muschiul inainte de a se duce grasimea? Eu fac exercitii recomandate de o specialista. Si imi e frica sa nu se duca grasimea, si sa se faca muschiul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bogdan2111s a răspuns:

Eu cred ca daca faci exerciti grasimea o sa se duca usor usor si o sa apara si muschi in cele din urma sper ca te-am ajutat.