| dragonslep a întrebat:

Buna eu is putin grasut si daca as face sala sa mi se formeze muschi la piept mai mult sar vedea grasimea si muschiul ar fi mai intarit sau grasimea se duce si se vede muschiul

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Facand exercitii la sala masa adipoasa se va elimina (1) iar apoi masa musculara se va dezvolta (2). Ia vezi ce iese? smug

1 răspuns:
| arianaregina10 a răspuns:

Nu prea stiu ce vrei sa spui dar in orice caz pentru a slabi trebuie sa faci niste sacrificii cu ar fi:sa renunti mancarea FastFood(asta include si pizza), sa numai bei ucuri acidulate(si sucuri) si sa faci ult sport.Copii din ziua de azi numai fac prea mult sport, dar tu trebuie sa faci. Sper ca te-am ajutat. FUNDITA?