| Mihaii24 a întrebat:

Vreau sa slabesc 2 kg. in 5 zile..__.. Cum pot slabi asa de repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pufulinna a răspuns:

Pai nu mai manca atata, mananca iaurt natural cu biscuiti simplii sau grisine big grin, si bea cat mai multe lichide (apa plata e cea mai buna si ar fi foarte bine daca ai stoarce in ea o lamaie deoarece lamaia arde grasimile) si fa si ceva miscare, o plimbare sau alergare de seara si rezultatele se vor vedea. Eu am slabit in acest fel 4 kg intr-o saptamana :*

4 răspunsuri:
| PaulB a răspuns:

Eu am slabit vreo 14 kg in 18 zile...am alergat in fiecare seara cate 45 de minute, am mancat doar oua fierte si branza :d, si am baut multa apa..bafta..sper sa reusesti.

| NicoNicolletta a răspuns:

Nu poti slabi in 5 zile e prea repede dar poti incerca mai multe fructe, mai putine dulciuri, cat mai putina paine.

| Vilcan a răspuns:

Alearga in fiecare zi imbracat destul de gros.
Du-te la o sala care are sac de box.O sa vezi ca te ajuta. Lovind sacul lucrezi toti muschii dar cere-i ajutorul cuiva care se pricepe ca s-ar putea sa loevsti gresit si munca e in zadar.