| SecretKiss a întrebat:

Vreau sa slabesc! Ce anume de la farmacie pot cumpara pentru a slabi mai repede, pe langa sport? funda!

3 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Nu incerca sa slabesti cu produse de la farmacie, alea mai mult iti fac rau. fa sport si tine dieta si o sa reusesti sa dai jos.

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar de doua saptamani iau niste capsule de slabit care imi reduc pofta de mancare asa incat acum mananc mult mai putin, si chiar pot spune ca am slabit ceva.este o capsula de slabit pe baza de plante si costa 4 lei.trebuie luata o data pe zi. sper sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu te supăra, dar nu e bine să apelezi la produse farmaceutice pentru slăbire. Pe lângă sport, ţine o dietă săracă în făinoase, dulciuri şi grăsimi, bogată în fructe, legume, carne slabă (peşte). Medicamentele pot afecta ficatul, stomacul, glandele endocrine, chiar inima...
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!