| ÎngerulThawMic16 a întrebat:

Vreau sa slabesc 5-10 kg pana pe 11 iunie, pentru ca am banchetul si vreau sa arat bine. Am 15 ani, inaltimea mea este de 160cm si am 54 kg... As vrea sa am 48 macar pana atunci. Mai am 3 saptamani si nu stiu ce sa fac sa slabesc atat de mult intr-un timp atat de scurt. Ce imi recomandati? HELP! Dau fundita. :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HidingThePain a răspuns:

Încearcă să faci sport mult şi să ţii o dietă echilibrată şi sănătoasă.
Să nu ajungi să te înfometezi, asta te poate afecta.
Este un grup pe facebook, din care fac parte unde diferite fete cer sfaturi, sunt ajutate. Acolo găseşti exerciţii, reţete sănătoase etc.
https://www.facebook.com/groups/566955916656846/?fref=ts
Sper să te ajute, pe mine una reţetele lor mă ajută :)
Succes, sper să arăţi aşa cum ţi-ai dorit până la banchet.