| marinaaaa a întrebat:

Vreau sa slabesc urgent si nu stiu cum.sunt lata in umeri in special la mana, la picioare si burtica.ma ajutati? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca slabesti rapid, pui tot ce-ai dat jos repede inapoi, si inca ceva in plus. Singura metoda de slabit reala presupune schimbarea pe termen lung a alimentatiei si cresterea activitatii fizice.

| raissa a răspuns:

O solutie rapida dar nu atat de sanatoasa sunt pastilele : capsula de slabit. eu le-am luat dupa nastere ca am pus cam multe kilograme si nu mai dovedeam. fac in paralel si sala si am slabit 15 pana acum si mai vreau.happy bine nu e cel mai bun sfat dar e ff eficient si slabesti f repede.alt sfat sanatos este regimul alimentar: fara dulciuri fara paine fara prajeli fara grasimi si ff multa sala happy alegerea este a ta.bafta si ne auzim dupa ce slabestitongue