| Zero a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre magazinul acesta? este foarte bun eu am incercat dar vreau sa stiu ce parere aveti voi,... uitati materialul

Magazin online pentru vitamine, mminerale si energizante pentru tote varstele http://www.afdigangi.vemmaeurope.com energizant pentru sportivi si pentru toti...incercati...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Dai si tu fundita lu fratetu? big grin ca am raspuns si eu big grin

1 răspuns:
| stefanoo a răspuns:

Mdaaa sincer sa fiu ce nu prea imi place el mie, insa in legatura cu vitaminele mai apreciez nitel din el.