| silver19 a întrebat:

Vreau sa stiu daca a scapat cineva de parul gras cu nizoral? mi-am cumparat si eu dar am inteles ca trebuie sa ai rabdare cu el... deci e bun pentru asa ceva? happy vreau neaparat sa scap de parul gras!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ozil a răspuns:

Ma e bun nizoralul l-am folosit si eu dar asa e... trebuie sa ai mare rabdare cu el. si eu am avut par gras si am scapat de el abia dupa ce am terminat a treia sticluta de nizoral. daca nu merge poti incerca si ALPECIN. si asta e bun. l-am folosit vreun an de azi si a mers