| maria a întrebat:

Vreau sa stiu daca cineva a luat medicamentul denumit "HCA" (distribuit de "Biroul European Silueta si Sanatate" avand la baza ca si compozitie Garcinia Cambogia ), cum s-a simtit, a slabit, eventuale efecte adverse. Mama mea l-a cumparat dupa ce a citit in doua reviste ca slabesti dupa ce il iei si inca intr-o revista de sanatate - unde era o reclama la acest produs. Eu sunt intr-o faza in care nu mai reusesc sa slabesc din cauza unei afectiuni tiroidiene. Am fost la nutritionist si la endocrinolog, fiind sub supraveghere medicala. Apreciez mult parerile celor care au luat acest medicament sau au incercat. Din pacate din cauza unui alte probleme de sanatate nu pot face efort fizic decat foarte limitativ. Multumesc mult anticipativ pentru raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu am luat acest produs, drept ca de doar 7 zile, nu are efecte adverse, ca sa spun asa. In schimb nu am dat jos nici un gram.
Mi-a facut acest produs o pofta de mancare de neimaginat.
Ma opresc pentru ca am senzatie de foame tot timpul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna solutie, este sa nu va luati dupa: tot ce zboara se mananca, asa ca aveti mare grija...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu sunt bune teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-a luat si mama mea, si nu a slabit un gram... mare teapa! acum sa vad dk e si teapa cu returnarea lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA, imi poti spune si mie, te rog frumos, daca ai reusit sa slabesti, daca l-ai luat? Si pe mine ma intereseaza.Am ceva de dat jos

| kiki91007 a răspuns:

Buna. Pot sa iti recomand cu tarie Garcinia Cambogia, care este promovata chiar si de Dr Oz in ultimul timp. Eu am incercat si am slabit 4 kg intr-o singura luna, fara nicio schimbare in alimentatie.
Am comandat initial un free sample ce mi-a ajuns cam o luna, iar apoi versiunea completa. Pentru sample am platit doar transportul in valoare de 2.95 dolari.
Daca te intereseaza, poti sa accesezi linkul de mai jos:
http://www.reviewrule.com/garcinia-cambogia