| marius031 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu atunci cand iti cad gene ele pot creste la loc?
Si ce tratamente mai naturiste sunt pentru a scapa de pungile de sub ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Genele cresc la loc, se regenereaza de la sine, nu te impacienta! Pentru pungile de sub ochi : somn de voie, daca nu cumva pungile de sub ochi sunt cauzate de vreo afectiune a rinichilor sau a tiroidei si nu din cauza lipsei de odihna. Consulta medicul de familie. Sanatate maxima iti doresc!