| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa vă întreb dacă a luat cineva pramiracetam(Pramistar) și cât a luat și dacă a obținut macar un minim efect benefic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Parintii mei iau. Medicul le-a recomandat de 1200 mg. odata pe zi, dimineata, dar nu se prea gasesc de 1200 si atunci cumpara de 800 si 400 si le combina.
Efect? Pai acesta nu se vede, deoarece este pentru prevenire si mentinere, nu pentru tratare sau ameliorare.