| Eugen866 a întrebat:

Vreau si eu nume si detalii daca se poate de spitale private in Bucuresti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ai aici un motor de cautare care sa te ajute sa gasesti clinica de care ai nevoie: http://www.i-medic.ro/clinici

| Heliodor a răspuns:

Ai grija unde te duci, s-ar putea sa dai de aceeasi lipsa de profesionalism ca si la stat.
Vezi daca poti suporta preturile de la Regina Maria
cred ca si Hipocrat este ok
fiind din rahova, in are parte serviciile de la AIS sunt de calitate.
mai este una pe la piata victorieie pana in mecu drive, in vreo 3 corpuri, nu-i mai stiu numele, la fel foarte ok.
Medlife la fel, are si servici bune. Ghencea, nu am facut cosultati, decat analize dar au aparatura noua.
Nu te sfatuiesc Sanador, am facut medicina munci si am fost dezamagit.