| RobertGeorge a întrebat:

Vreau si eu sa iau steroizi anabolizanti fac sala de 6 luni am 1.74, 60 kg si 16 ani. Va rog sa-mi spuneti ce sa iau cei mai bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La 20 de ani ajungi un distrus daca iei.si stii tu, muschi da, minte ba.

| George96_6078 a răspuns:

Parerea mea e sa nu ei steroizi niciodata nu fac bine la sanatate.

| Qwwww a răspuns:

Nu ți-aș recomanda steroizi sub nici o formă, deoarece în doze mari sunt periculoși pentru sănătate.

| Baiatde13ani a răspuns:

Iei steroizi pentru? Nu e ok sa iei steroizi.Cunosc baieti care iau steroizi si cand nu iau parca li se dezumfla muschii incetul cu incetul.Nu judeca o carte dupa coperta. happy