| RobertGeorge a întrebat:

Vreau si eu sa iau steroizi anabolizanti fac sala de 6 luni am 1.74, 60 kg si 16 ani. Va rog sa-mi spuneti ce sa iau cei mai bun.

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Amice, nu-ti recomand steroizi. Eu am 16 ani si sunt putin mai scund decat tine, am cam 1.72. Fac atletism de 7 ani si trag de fiare cam de 3 ani, in cursul antrenamentului. Nu lua sterozi, vei regreta mai incolo cand ti se va lasa carnea ca la femeile grase! Mai bine incearca sa mananci mai mult, sa ai un meniu echilibrat, dar ramai natural.
P.S.: Pot aparea probleme de sanatate din cauza steroizilor. Ai grija de tine!

| kira2011 a răspuns:

Ba taci dracu din gura daca nu ai nicio idee despre subiectul steroizii. Vorbesti si tu sa te afli in treaba si mai mult ca sigur din auzite.Nu ti se lasa niciun muschi stai linistit.Incerca deca