| eu_3300 a întrebat:

Vreu si eu urgent o crema pentru cicatrici si petele lasate de acnee...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Ciactrici-crema de galbenele
Urme de acnee-creaiul de musetel[iti iei vata si inmoi in ceai si iti masezi fata]

| RoxanaStan00 a răspuns:

Nu stiu pentru pete ce sa iti recomand, dar pentru cicatrici iti recomand sa cauti un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. La mine a funcitionat, m-a vindecat.