| Sonofawitch a întrebat:

Ce crema recomandati pt. Cicatrici/urme lasate de cosuri,taieturi, acnee?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Crema de galbenele, dar o aplici doar pe pete, deoarece e un unguent, deci e gras, si in combinatie cu sebum provoaca acneea.
Daca petele/cicatricile sunt mari si adanci, te-as sfatui sa faci un peeling facial, dar dupa un consult la dermatolog.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Recomand crema de galbenele.
O zi buna.

| Niicole a răspuns:

Pentru taieturi iti recomand contractubex

| scaietel a răspuns:

Iti recomand niste creme f bune, la pret rezonabil.Consulta catalogul si contacteaza-ma la nr 0733143346 si 0761729382, pentru a ti le aduce personal.I ntra aicihttp://www.avoncosmetics.ro/......chure.page