| PsyhoChild a întrebat:

Youtuberul roman Colo a avut sau are hernie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cine de aici crezi ca stie?
Omul ala la cat e de retardat, poate sa aiba de toate.
Inainte il dureau picioarele dar el sta toata ziua la PC. am inteles.

Sunt curios ce o sa faca ala peste cativa ani cand abonatii lui o sa se maturizeze si canalul lui o sa moara incet, incet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Copii se nasc, se nasc...

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

I forgot...
Ai drepapte. si tot o sa prefere unul retardat (ca el) in locul unuia care-i invata ceva big grin si ascultandu-l si momorand ceea ce invata de la el, pot avea o viata mai frumoasa. Pacat ce prostia se promoveaza in ziua de azi. Abia daca gasesti un canal de Youtube de unde ai ce invata.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Asa a zis ăla de la politia yt...si a cam luat-o urât colo