| Mary_Maria_1963 a întrebat:

Am o masina de facut taitei si doar ii intinde si de taiat nu ii taie. Trebuie reglata de undeva? Merci.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Citeste instructiunile.

| Mary_Maria_1963 explică (pentru darrio2007):

Am citit, nu spune nimic despre asta. doar cum sa o folosesti dar problema e ca nu tae taiteii, doar intinde foaia.

| DovleacTurbat a răspuns:

Poate nu e cuțitul pus bine. Caută modelul mașinii pe google și citește pe cartea de utilizare.

| Mary_Maria_1963 explică (pentru DovleacTurbat):

Nu spune nimic despre asta. doar cum sa o folosesti. ea vine asamblata de la ei.

| RoxanaElena007 a răspuns:

Ar trebui consultat manualul de utilizare pentru a modifica sistemul de reglare

| Mary_Maria_1963 explică (pentru RoxanaElena007):

Am citit, nu scrie nimic de genul. doar cum sa o folosesti. stiu sa o folosesc doar ca nu tae taiteii, parca sunt incalecati dintii.