| zamfira a întrebat:

Adresez aceasta intrebare fanilor KFC. Care dintre aceste sortimente de mancare comercializat acolo are gustul cel mai picant: sandwichul zinger, sandwich Tower Burger, Booster sau aripioarele picante?

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Hot booster si aripioarele, sunt destul de picante ♥

| Trolli a răspuns:

Aripioarele picante si Hot Booster.

(mi-ai facut pofta de KFC laughing)

| Okami23 a răspuns:

Aripioarele picante
sunt cam iuti pentru gustul meu

| tlaura a răspuns:

Hot booster

| genTlemeNNN a răspuns:

Zinger,aripioare picante, hot buster sau orice sandwich daca ii iei sos de usturoi sau picant big grin

| maria0123 a răspuns:

Aproape toate sunt picante. Daca vrei ceva picant recomand hot wings (aripioarele picante) si sandwich-ul hot booster (dublu sau cum il vrei) sau crispy sandwich.