| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor! ce poti manca cand ai stari de voma? si dupa ce mananci ceva cand te ridici din pat iti vine sa vomiti.

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

In primul fructe.Grefe in special dupa ce iti linistesti putin stomacul, incearca cu niste biscuiti. Incet incet iti revine pofta de mancare, nu e nimic grav ti-ai dereglat putin stomacelul tongueAsa patesc si eu dupa o noapte „furtunoasa„ dupa ce amestec bauturile sunt gata, praf nici macar nu ma pot misca si am o stare de..ca..t dar nu mi lipsesc fructele din frigider.si in cateva ore sunt ca nou.

9 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Paine prajita, ceai de menta cu lamaie, covrigi.

| MeConstantine a răspuns:

Iaurt este bine sa mananci in stari de voma pentru ca iti relaxeaza stomacul. Mananci cat simti ca poti asa o zi sau doua si o sa-ti treaca.

| AlexaDew a răspuns:

Supica de pui si tot de ce iti este pofta si simti ca ai putea manca!

| Lulupana1234 a răspuns:

Cu același lucru ma confruntă eu acum și am vomitat de foarte multe ori astăzi, încearcă să mănânci mar cu biscuite sau dacă nu iti place mărul încearcă cu banana
Medicamente: Metroplocramid și echinacea. Succes!?

| abbeydudaa a răspuns:

Pai ciorba crema de legume cu paine prajita. Lamai in disperare..grisine, In general uscaciuni.

| anne0006 a răspuns:

Mai bine cerei cuiva sa mearga la farmacie si sa iti ia niste pastile, eu am uitat cum se numesc, dar spune-i persoanei sa ii spuna simptomul tau farmacistului

| FlorinSL a răspuns:

Un mar, o banana, o portocala

| darkus16 a răspuns:

Pai poti sa mananci putina lamaie, succes!

| Dцsτγ a răspuns:

Eu intr-o vreme vomitam tot ce mancam, ia o pastila de vitamina C mie mi-a trecut instant.