| Mari22333 a întrebat:

Am la atestat de făcut ca tema bucataria germana-Preparate de baza din legume si carne.
Chestia este ca sunt destul de derutată.
Principalul meu preparat este Eitopf.
Profa o zis ca este cât de cât bun.
Problema este ca m-a pus acum sa scriu și despre preparat ca este din lichide, scheme la lichide si nu știu dacă este bine.
Am numerotate și 3 preparate care respecta cerinta doar ca asa câteva mici povesti despre modul de preparare.
Deci atestatul asta ma termina psihic.
Ca nici acum la momentul actual îmi este destul de greu ce anume ar trebui sa fac eu la tema asta.
Am schimbat de vreo 5 ori pana acum.
Deci cineva de aici care are vreo idee?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In ce limbă scrii atestatul daca este vorba despre bucataria germană, in limba germană sau in limba română scrii?