| paulthebest a întrebat:

Tocmai ce mi-am terminat Atestatul si vreau sa il listez.
Am cateva scheme care sunt color si cred ca ar arata urat cand le listez alb negru.
Intrebarea mea este : pot lista schemele colo in lucrarea de atestat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa imprimi lucrarea pe o imprimanta color, textul cu negru si schemele color.
De asemenea poti imprima toata lucrarea pe o imprimanta alb-negru si schemele pe o imprimanta color si apoi le lipesti pe lucrare sau poti imprima textul si schemele pe pagini separate, textul alb-negru si schemele color.

| paulthebest explică (pentru Ioandelasal):

Textul oricum ramane negru, doar schemele sunt color, deci pot sa le listez asa nu?
Precizez ca in ghid nu am gasit nimic referitor la asta.

1 răspuns: