| Biuka a întrebat:

Am mancat o conserva de peste. omega 3 ceva laughing Si era picanta rauu :o :o Si ma ustura limba de imi vina sa ma catar pe pereti ce sa fac?:-ss beau apa rece de juma de ora si tot nu-mi trece :-ss

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Bea lapte, din cate am auzit laptele ajutawinking

8 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,ai putea sa mananci putina miere cam 2 lingurite sa vezi ca o sati treacawinking

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Incearca sa bei lapte.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sau incearca sa mananci ceva dulce.

| AndreiGabi a răspuns:

Lapte sau miere.

| Rossey a răspuns:

Mananca ceva dulce rau si bea suc mai rece dar nu rece rau si nici cald.

| stefanioneci123 a răspuns:

Bea ma lapte de vaca am auzit ca iti trece

| nico98 a răspuns:

E simplu mananci dulceata sau miere si o sa fii o dulceatahappywinking

| Ichigo1998 a răspuns:

Maninca altceva, sa acopere gustu, cu apa nu mergewinking