| MarisRadu91 a întrebat:

Am mancat o inghetata si dupa am baut o bere la 0, 5 l, m-am ametit teribil straight face, este vreo legatura cu inghetata? (de obicei beau 5 pana ma ametesc )

Răspuns Câştigător
| Xutsa a răspuns:

Nu stiu ce sa spun sigur, presupun ca zaharul din inghetata a ajutat alcoolul sa intre mai usor in sange astfel s-a produs ameteala mai rapida decat in mod normal.

3 răspunsuri:
| mentalica a răspuns:

Sigur nu ti s-a produs o ameteala in alta parte? laughing

| MarisRadu91 explică:

laughing) in alta parte unde? sa-mi ameteasca cucu? laughing

| emi2000 a răspuns:

S-ar putea ca zaharul di inghetata sa se fi amestecat cu alcolul si a produs o ameteala puternica. dar depinde si de cum te simteai in acel moment.