| doareustreet a întrebat:

Buna TPU azi am baut 1 cafele una la 8 dimineata si una la 2 iar la 3 in drum spre casa am ametit foarte rau si ma comportam ciudat (am mancat inainte sa le beau) ce sa fie ne inregula cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lisa mineralelor din organism ti- provocat ameteala.Ca si lipsa vitaminelor B si C.Mai dai si cu cafea ziua si gata.

| Gabbriell a răspuns:

Anemie.
Cafeaua blocheaza absorbtia de fier in organism.