| Eleonuyork a întrebat:

Am niste blugi care imi plac mult insa nu ii pot purta deoarece au buzunarele foarte mici. Exista posibilitatea sa ii duc la croitor sa le coasa ceva incat sa le mareasca?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un croitor bun se descurca sa ti le mareasca. Numai sa il gasesti.

| Violleta2022 a răspuns:

Modelul acela cu buzunare foarte mici este special conceput ca sa nu strice designul si sa stea bine pe tine. Imediat cum ii faci buzunare mari, va arata diferit si modelul este ruinat, aratand ca un blug ordinar.
In orice caz, ce vrei sa bagi in buzunarele alea mari?
Ia-ti sacosa cand mergi al cumparaturi, ca nu-i normal sa cari in buzunare diverse lucruri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu îi modifica deoarece îi strici, buzunarele sunt mici si nu incape telefonul? Il ti in geantă daca ai un telefon mare sau cumperi alti blugi cu buzunare largi. Sau i ei o geaca subtire care are buzunar interior si poti pune telefonul acolo.

| Brizbriz a răspuns:

DAP
sunt foarte putine chestii pe care un croitor bun nu le poate modifica, mai exact, le numeri pe degetele de la o mana, iar ce vrei tu mai e si foarte simplu

| miaulmagic a răspuns:

Eventual face niște buzunare și le pune peste.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru miaulmagic):

Si vor arata ca dracu blugii cu alte buzunare