| BiuL a întrebat:

Am o gramada de haine pe care nu le mai port. Ce as putea face cu ele? Mentionez ca sunt intr-o conditie foarte buna.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai tu cam ce ai vrea sa faci cu ele?
Vrei sa le valorifici castigand ceva banuti? daca nu ai nevoie de banuti, ai putea sa le dai de pomana unor fete c are sunt necajite si chiar s-ar bucura sa primeasca ceva hainute.
Nu ai persoane pe langa tine mai putin instarite? vorbeste cu preotul si el te-ar indruma.
O zi bunahappy

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Gaseste o fata ce ce crezi ca le-ar putea folosi. pentru tine probabil nu inseamna foarte mult, insa pentru o persoana cu probleme banesti e lucru mare.

| PedoBarbie a răspuns:

Du-le la second-hand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Donează-le sau vinde-le la sh.

| Rebecca123 a răspuns:

Le donezi unor copii care sunt mai saraci ori unui centru de plasament.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Le poti dona la un camin de copii. Le poti da la cersetoarele care vin la usa ta. Le poti duce si lasa langa container(afara), sa le ia niste gunoieri.

| anonimaaa01 a răspuns:

Le poti da unor copii fara posibilitati, le poti vinde pe net, sau poti creea noi tinute, gasesti pe net o gramada de tutoriale.

| Din_Ana_1993 a răspuns:

Ai putea sa le dai magazinelor second-hand din Romania sau in scopuri caritabile.sau daca esti creativa le modifici in propiul tau fel

| DenisaMaria13 a răspuns:

Eu spun sa le dai unor orfani. Nu le arunca. Ce tu ai, altii nici nu viseaza. Daca nu vrei sa le dai, fa-le frumoasem. Personalizeazale. Cauta pe youtube, sunt atatea tutoriale.