| NatiiȘiAtât a întrebat:

La ora 8 am o intalnire si nu stiu ce sa port. Sunt bruneta cu ochii caprui si pielea foarte deschisa. Ce combinatii de culori as putea sa fac? Si ce haine (bluza, blugi etc.)? Mentionez ca imi place sa ma imbrac mai casual si nu port rochii sau fuste prea des.

Răspuns Câştigător
| ramona0506 a răspuns:

Parul il poti indrepta sau il poti ondula, dar sa arate cat mai natural si poarta-l pe-o parte... va arata mai dragut asa happy. Incearca bluza ta preferata si o geaca de piele sau un cardigan pe de-asupra daca este mai caldut afara, daca este mai frig ia-ti puloverul tau favorit. Ia-ti blugi negri sau albastri inchisi la culoare, mulati. La machiaj incearca ceva foarte natural, rimel, fard crem, putin blush daca folosesti dar nu in exces (nu vrei sa arati de parca ti-a luat foc fata) si un ruj nude, sau deloc big grin. Parerea mea, multa bafta si distractie placuta.

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Pai blugi cu o bluza alba cu camasa si cu niste adidasi/tenisi(--tenisi in general--), cu esarfa si parul desfacut.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Daca prima intalnire merge bine va mai fi si a doua. Deci trebuie sa dai o impresie buna.

Eu as purta:
Dres negru, simplu :)

Pantaloni scurti
http://www.asos.com/......oduct.aspx
Sau alt model din stofa sau denim :)

Top
http://www.asos.com/......oduct.aspx

O jacketa deasupra din piele/imitatie!

Poti purta converse sau ghetute!

O gentuta si accesorii :*
pa-pa
Distractie palcuta si sa mearga bine
:)

| Kristinx7 a răspuns:

Pai iti sugerez o pereche de blugi nici prea inchisi dar nici prea deschisi si daca ai si tu vreo camasa mai trendy flendy cum se spune acumlaughing cred ca ai arata superb....acum la culori tu decizi poartale si uita-te in oglinda tu stii care te avantajeaza mai mult... Funda?! :X

| MaryyraM a răspuns:

o pereche de blugi + o bluza putin larga+o geaca nu prea groasa+tenisi+par desfacut ( poti sa ti-l faci cret sau ondulat)+un machiaj dragut+un parfum care sa il dea pe spate+atitudine=intalnirea aproape perfectawinking

| OanaBeautiful a răspuns:

Pai poti sa porti niste blugi conici si un tricou alb sau o bluza rosie daca e mai frig... dar depinde si unde mergi, adica daca locul unde se desfasoara intalnirea iti permite sa te imbraci casual :* sper ca te-am ajutat :*