| DeeutzaDlk a întrebat:

Am o intrebare, intr-un magazin mixt e ok ca raionul de paine ambalata sa fie pus langa raionul cu detergenti( dero, sapun, sampon, ect.) eu as fi de parere k painea tot prinde miros de dero chiar daca ea este ambalata. ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este normal dar ce poti sa faci? Sa le trimiti OPC-ul pe cap? O poti face printr-un telefon.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu e normal deea, dar asa sunt oamenii...dar daca vrei totusi sa faci ordine mergi putin cu OPC-ul pe cap.
si nu va mai luat de Romania noastra, am fost in Austria, Germania, franta si multe altele si la fel e peste tot, bine nu asa mult ca la noi DAR ESTE.
la fel si cu zapeziile, si nemtii si francezii in majoritatea cazurilor sunt surprinsi, nu se poate pune nimeni cu natura, dar se poate preveni inteligent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva nou acest aspect. Romania, bat-o...vina.

| MaRyWssssss a răspuns:

Nici la fabrica de paine sau unde se face faina nu e normal sa alerge sobolani prin saci de faina dar ce poti sa faci? normal ca nu e ok dar asta e viata in Romania

| ChristinneMih a răspuns:

Nu e deloc OK, dar n-ai ce sa faci.