| DutuLike a întrebat:

Am pe dunga de la adidasi (alba) o pata portocalie. Cred ca am calcat intr-un rahat de caine seara si a doua zi dimineata cand i-am curatat a ramas o pata portocalie. Cum pot sa curat acea pata?

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Pui pasta de dinti si freci cu o periuta de dinti.

| sara29 a răspuns:

Ai putea încerca și cu detergent din ăla praf, dacă înțelegi ce zic, nu mai știu cum se cheamă, și sa freci cu ceva tare, un burete, poate, și cu apa, am avut și eu o problema asemănătoare și a ieșit cu detergent.