| alondrakiss a întrebat:

Am un aragaz care s-a cam degradat.Ce as putea face cu el? Zilele acesta imi voi cumpara altul.As putea sa-l vand undeva?

Răspuns Câştigător
| IIIshaneIII a răspuns:

La fer vechi, nu isi risca nimeni viata cumparand un aragaz sh

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Poti sa il dai la schimb pentru unu nou plus diferenta din partea ta happy

| Crackman a răspuns:

Du l la flano sa iti dea un bon sau fier vechi

| GouDidodino a răspuns:

Da-l la buy back

| christine99 a răspuns:

N-ai ce sa vinzi, mai bine urmareste site-urile Altex, Flanco, Emag pentru ca iti dau o reducere de 100-150 de lei la un produs nou in schimbul celor vechi. Daca nu, la gunoi.

| ynexistenta a răspuns:

Https://www.emag.ro/......snice-mari uite aici gasesti oferta cu buy back