| SecretKiss a întrebat:

Unde as putea sa vand mai multe produse avon? (in afara de prieteni) unde chiar s-ar cumpara "CEVA" mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca in locuri comerciale precum mall-uri, supermarketuri sau in parcuri. Daca vrei iti dau eu cateva locatii bune : Baneasa Shopping City, Afi Palace Cotroceni, Sun Plaza, Parcul Herastrau, MEGA IMAGE, Kaufland, Parcul Kisseleff sau ai mai putea sa vinzi prin piata Victoriei, acolo sunt multi oameni trecatori care posibil au nevoie de asa cevawinking

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Scuze! Am inteles gresit intrebarea si deci ti-am raspuns gresit (mai inainte). Daca esti reprezentant Avon si vrei sa-ti vinzi produsele, incearca printre colegele tale din clasa, dar si de pe la alte clase, vecinele de bloc, rude, cunostintele parintilor, colegele de servici ale mamei tale, poti chiar incerca si la vanzatoarele de pe la magazinele de unde iti faci tu frecvent cumparaturile. Bafta!

| helper7603 a răspuns:

Iti faci un site, il promovezi si poti primi si comenzi online