| EliLeli a întrebat:

Are cineva AirFryer? Vreau sa-mi iau. E bun? Merita banii?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Da

7 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

E bun, dar nu il poti folosi la orice. depinde pentru ce ai nevoie, ca sa-ti spun daca merita investitia.

| EliLeli explică (pentru blackann):

Carne, carnati, peste, hamsii prajite (se fac astea, as vrea) cartofi prajiti etc etc

| EliLeli explică (pentru blackann):

Oua ochiuri, omleta, snitele?

| blackann a răspuns (pentru EliLeli):

Da

| haileewatson a răspuns:

Foarte bun

| sweetys a răspuns:

Mie imi place, adica ma scuteste de mult fum cand vine vorba de carne, problema la cel pe care il am eu, la unele alimente printe un miros de plastic incins, daca sunt fierbinti nu se simte, dar daca s-au racit, nu se pot manca. O sa incerc cu cosulete speciale sa vad daca mai patesc la fel. Dar per general eu sunt multumita pentru ce il folosesc.

| Ararat a răspuns:

Am aceeasi dilma, aud tot timpul pareri impartite. Pana la urma o sa-mi iau si daca nu-mi place il vand pe OLX.

| Silviullet a răspuns:

Salut,da am si merita 100%