| sweetys a întrebat:

Bună! Mi-am achiziționat un airfryer. Ideea e ca nu stiu ce sa gatesc la el. Imi puteti recomanda o pagina sau ceva. Am gasit doar retete aberante cu ciuperci culese doar la luna plina, peste din tara sirenelor etc. (glumesc, doar ca am dat de niste ciudatenii de retete cu niste ciudatenii de ingrediente), nu vreau cartofi prajiti.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ti-ai pus intrebarea asta inainte sa il cumperi?

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

In principiu poti gati in el orice ai putea gati la cuptor sau in tigaie.

| helpforyou a răspuns:

Stiu ca sunt in engleza, dar se pot traduce si adapta usor:
airfryerrecipes.com
airfryerrecipes.net
airfryerrecipes.co.uk

| UserRo10 a răspuns:

Ai o varietate de site-uri la o simpla cautare pe google
Exemplu: https://savoriurbane.com/category/retete-la-air-fryer/