| blue29 a întrebat:

Are cineva sau a vazut in realitate razatoare Pro V? Ce parere aveti despre ea? Merita achizitia? Am gasit pe site la Quelle ca e 129 fata de 169 la teleshoping.

Răspuns Câştigător
| smaranta a răspuns:

Am si eu o razatoare din asta de vreo 10 ani si ar cam fi cazul sa cumpar una noua pentru ca nu mai taie foarte bine, dar de cand o am, am folosit-o tot timpul si sunt f. multumita de ea.Cartofii pentru cartofi pai se taie super, varza se taie f. usor si fin pentru salate sau calita, ce mai, mie mi-e de mare ajutor si sunt multumita doar ca va trebui s-o schimb ca si-a facut datoria.Eu zic ca merita. Da si inca ceva la teleshoping totdeauna produsele sunt mai scumpe decat in alta parte, eu am vazut la Bila mop cu aburi cu2oo iar la tv e dublu.

10 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Am achizitonat asa ceva cu mai mult timp in urma si am constat ca este destul de complicat de folosit iti trebuie multa dexteritate si experienta sa o poti folosi cum arata in reclama.

| Sasha_3991 a răspuns:

Eu am 13 anI SI Este usor de taiat si nu mai stai asa de mult cu razatoarea sa tot freci sa freci si tot asa!happy

| cheloo74 a răspuns:

Raspunsul meu este doar parerea mea personala. Prefer Quelle oricand produselor prezentate la tv. La tv am impresia tot timpul ca se prea exagereaza cu laudele. Stiu pe cineva care are asa ceva de ani de zile si se lauda ca este foarte practica. Si eu am in plan cumpararea de asa ceva dar caut sa gasesc in comert si nu de la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cutitul de bucatarie si razatoarea obsnuita, cu celalte ai de spalat o saptamana si sters.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva unde se poate achizitiona si placa speciala cu 48 de cutite? Am cumparat o razatoare dar acesta placa se pare ca se vinde separat. Si cei de la QUELLE nu mai au acest produs in catalog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici este foarte ieftin la doar 95 de ron cu tot cu setul de cutite
http://www.okazii.ro/......5-Lei.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multumita de razatoare si din aceasta cauza am comandat inca 2 bucati sa le dau fiicelor mele.

| blue29 explică:

Dar de taiat taiat bine, materialul este de calitate? Este ca aceasta? http://www.quelle.ro/......index.html

| blue29 explică:

Multumesc!

| aea a răspuns:

Eu am luat speed slicer de la top shop si = retur, am luat razatoare reglabila de la fusiontechnique = retur am luat borner si asta taie oc...