| Seby80 a întrebat:

Ce părere aveți despre Samsung Galaxy Tab2 10.1? Credeți că este de ajuns dual core-ul? Merită achiziția sau nu?

4 răspunsuri:
| killeru22 a răspuns:

Merita

| mihaelapestrita a răspuns:

Salu! Da merita sa-ti cumperi aceasta tableta, este una din cele mai bune, parerea mea. Oricum aici http://snipurl.com/galaxy_tab gasesti mult mai multe detalii despre aceasta.

| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Merita da, are procesor bun, destul RAM pentru o utilizare placuta.

| Ministry112 a răspuns:

Merita achizitonat, pe langa acel procesor dual mai are si 1 gb RAM, per total eu zic ca merita