| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu link-uri cu mancaruri traditionale coreene si cum se prepara acestea.

5 răspunsuri:
| llynab a răspuns:

Sau poti incerca retetele de la Asian Home Gourmet! autentic asiatice http://www.asianhomegourmet-online.ro/......ne-53.html

| Andreea_6053 a răspuns:

AsianHomeGourmet-online.ro cred ca este ceea ce cauti. mai ales ca acolo gasesti si ingredientele specifice. De obicei pe restul siturilor "de profil" vei gasi listate in acele retete (postate doar pentru web awarness, trafic eventual) doar elemente care nici macar nu se gasesc in piata din Romania. Mult succes si spor la gatit! happy

| bigmarius1 a răspuns:

Http://www.koreanfood2011.ro,Aici puteti gasi produse alimentare coreene, inclusiv celebrul lichior de orez soju!