| laptedetara a întrebat:

As dori niste informatii privitoare la mancaruri traditionale grecesti pe care le pot gasi si in zakintos. Este cineva care merge cu europa travel acolo vara aceasta?

2 răspunsuri:
| anne1997 a răspuns:

Tatzichi, souflachi, midia saganachi, multe mancaruri cu fructe de mare si bineinteles mancarurile normale care la gasesti prin toata europa precum cartofi cu snitel. Eu am mers in vara trecuta in zakyntos cu masina si mi.a placut la nebunieeeeeeeee

| laptedetara explică (pentru anne1997):

Multumesc de informatii... cred ca o sa mananc souflachi de ala si ceva pestehappy plec pe la jumatea lu iulie si nu mai am rabdare laughing