| genius200 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la olimpiada de astronomie dar din moment ce astronomia nu se preda in scoli, nu exista profesor/profesoara de astronomie, i-mi puteti spune cum ma pot inscrie? Va rog. Dau funda la oricine da un raspuns cat mai bun.

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Nu stiam ca exista olimpiada la Astronomie. Stiu ca eu in clasa a 11-a, aveam optional astronomie. Ne preda diriga, care era de fizica. Deci cauta o profesoara buna de fizica sa te pregatesti. Sau uite id meu de mess: tanase_nicolaecristian si voi cauta cursurile de astronomie si ti le dau pe mess daca vrei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dili.aici e vorba gastronomie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Srry- categorie Gastronomie