| genius200 a întrebat:

Daca este cineva care s-a inscris la olimpiada de astronomie vreodata, i-mi poate spune si mie cum ma pot inscrie, astronomia nepredandu-se in
scoli deci neexistand un profesor care sa ma inscrie?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danasilvia a răspuns:

Eu nu m-am inscris la astronomie dar mi s-a intamplat ceva asemanator la olimpiada de engleza, profa nu voia sa ma inscrie la olimpiada asa ca am aflat in ce zi e olimpiada si m-am dus, profesorul supraveghetor m-a trcut pe lista si totul s-a terminat cu bine.(Asta e valabil doar la etapa pe scoala/liceu)