| justMe29 a întrebat:

Asi vrea sa le fac o surpriza unor persoane de Craciun si nu stiu ce anume...va rog imi puteti da idei? ar putea fi chiar si o reteta pentru ca i-ar impresiona :d

5 răspunsuri:
| Missperfect a răspuns:

Pai de obicei acum se cumpara cate ceva la persoane ca prietenii! la familie eu stiu un tort sau poate le faci tu ceva asta e un gest dragut!

| MikyMi a răspuns:

N-ai specificat ce rol au persoanele astea in viata ta!
Afla ce isi doreste fiecare cel mai tare, fara sa se prinda ca intentionezi sa le cumperi tu... si de Craciun ii surprinzi pe toti cu ceea ce isi doresc!
Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| justMe29 explică:

Ms pentru raspunsuri o sa incerc sa le fac o surpriza

| caramell a răspuns:

Depinde de persoanele cui vrei sa ii faci surpriza, insa orice surpriza o sa le faci sunt sigura ca o sa ii impresionezi...si tine minte ca intotdeauna gestul conteaza,