| Lavv97 a întrebat:

Hei,TPU! Imi puteti da niste idei in legatura cu ce i-as putea cumpara unui coleg? Facem cadouri de Craciun si nu stiu ce sa-i iau..Precizez ca sunt in clasa a IX-a si nu-l cunosc prea bine..As vrea sa fie ceva amuzant. Funda!happy

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un tricou cu mesaj amuzant sau cu un desen amuzant, o suzeta, o jucarie de bebelusi.
*-*

| Biuka a răspuns:

Un set de parfum+deo. ce-o mai fii.
O esarfa asa mai fashion.

| vali1985 a răspuns:

Poti sa-i faci o farsa.

| mOBSCENE a răspuns:

Din moment ce nu il prea cunosti, nu prea stii ce gusturi are. siii totusi e cadou de Craciun, ii poti lua ceva "de sezon" big grin Daca vrei sa fie un cadou funny, ii poti cumpara o caciulita de mos craciun, niste coarne din alea de ren, ciorapei din aia cum se agata la americani de semineu, chestii de genul laughing Eu sunt in clasa a 10a, si noi anul trecut ne-am datcadouri intre noi, si crede-ma ca nimeni nu se asteapta sa ii cumperi cine stie ce big grin Ceva dragut. big grin Sau daca gasesti niste globulete pentru bradul de craciun. mai dragute, sunt super ok big grin cam asta ar fi. ceva cu tematica de craciun, spor la cautat! big grin

| ellena99 a răspuns:

Un ursulet cu caciula de Mos Craciun.

| oOSaritaOo a răspuns:

Ai putea să-i iei ornamente de crăciun. happy Astea ţin la toţi. laughing

| SmileInGreen a răspuns:

Ceva mic, simbolic. Poate ceva handmade.

| dragos9234 a răspuns:

O carte de bancuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Jojjo a răspuns:

Cand eram pe clasa a IX-a generatia trecuta ne-a adus, simbolic o sticluta cu biberon era foarte draguta! Alte variante:ai putea de ex sa ii cumperi o bratara sau un lantisor si daca tot e craciunul sa o pui intr-un ambalaj de la o bomboana pentru brad.o sa creada ca primeste doar o bomboana dar surpriza o sa fie mare si o sa iti faci o buna reputatie...cred ca, cele mai frumoase cadouri sunt cele simbolice nu neaparat cele mai scumpe asa ca ia in considerare si astabig grinbig grinbig grin