| Mirelacristina a întrebat:

Buna fetelor. Stiu ca este devreme, dar as vrea sa ma pregatesc din timplaughing de craciun as dori sa ii pregatesc ceva handmade logodnicului meu, pentru a-l impresiona sau a-i face o surpriza nici nu stiu cum sa ma exprim, pe langa cadoul pe care i-l voi cumpara, normal. A-ti putea va rog sa ma ajutati cu cateva idei?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un plover bineinteles!
Ca ciorapi, fular si ilic le poti face bunicului, nu iubitului.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Un oral si va fi cel mai fericit sot de Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna idee, al bagi in pat cu doua pustoaice de 16 ani laughing

| Mirelacristina explică (pentru anonim_4396):

laughing laughing ar vrea el, dar dupa se gandeste ca nu mai are cine sa ii faca mancare

| MiruD a răspuns:

Https://www.facebook.com/HandmadebyGabrielMirela/
Intra aici si iti poti alege un cadou personalizat pentru el la preturi mici.;)

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să faci un tort sau o prăjitură și să scrii deasupra o urare special pentru el :"De la x pentru y"

| JustMeForever3 a răspuns:

Handmade zici? Încearcă un han djob, cred ca ii va plăcea mai mult ca orice