| Furnicuta000 a întrebat:

Ati congelat vreodata placinta de dovleac? Cum e dupa decongelare? Ma refer la aia facuta cu foi cumparate, nu imi plac foile de casa

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am congelat niste croisante odata... nu au iesit bune dupa happy

| Furnicuta000 explică (pentru suntserios):

Erau simple sau umplute?

| suntserios a răspuns (pentru Furnicuta000):

Simple

| Furnicuta000 explică:

Raspuns pentru ratacitul ala de sus:
Daca tu esti un fomist care se indoapa cu mancare doar ca sa nu o arunce sau sa nu o congeleze, cred ca trebuie sa-ti faci un control. Jur ca nu am vazut pe cineva mai sarac cu duhul de cand exist eu pe site-ul asta. I-ai intrecut si pe copiii aia de 11 ani care saracii scriu raspunsuri stupide pentru ca sunt mici dar tu ce scuza ai? Sper sa nu te reproduci. Ti-era asa de frica ca o sa-ti spun treaba asta incat mi-ai si dat ignore. Mars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda eu zic sa nu mai cumperi plăcintă cu dovleac dacă nu ai cuptor bun! Eu am mâncat o singura data și mi s-a părut ca mănânc gen asemănător cu supa la plic! Nu mi-a plăcut!

| Furnicuta000 explică (pentru anonim_4396):

Ori eu nu am scris bine intrebarea ori nu ai inteles tu. Eu ma refer daca pot sa o congelez dupa ce o coc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

De ce ai vrea sa faci asta! Nu cred ca o sa aibă gust bun mai ales dacă sta mult timp!

| Baddboy a răspuns:

Foarte buna...ma refer la ce-a de casa!
Tu ce mananci din comert numai placinta nu este...

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Să congelezi o plăcintă de dovleac făcută cu foi cumpărate? Asta-i una dintre culmile prostiei.

| Furnicuta000 explică (pentru SydneyFunnelWeb):

Cred ca glumesti. Foile alea subtiri cumparate nu sunt facute tot din faina si apa? Mie nu imi ies asa subtiri si nu am chef sa stau sa intind doar pentru o placinta. Ai terminat de debitat ineptii?

| SydneyFunnelWeb a răspuns (pentru Furnicuta000):

Indiferent despre ce plăcintă este vorba, trebuie că ai probleme grave la mansardă ca să o congelezi pentru a o putea mânca mai târziu. Dar, vorba aia, de unde nu e nici Dumnezeu nu cere. laughing