| Sara2 a întrebat:

Aveti idee de vreun ketchup picant? am incercat mai multe firme, si numai picante nu sunt, sunt dulci de zici ca a zahar in ele
as dori sa imi spuneti daca stiti vreun sos sau ketchup picant tare si unde il gasesc? multumesc

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Încearcă "Tomi" şi (sau) "Spring".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sosurile au zahar, mai bine te lasi de ele.
poti sa faci un suc de rosii din cateva rosii la blender si il fierbi bine cu ardei iute (boia iute) si cu alte condimente si-ti faci un sos adevarat. eu pun la toate mancarurile suc de rosii facut de mine. chiar nu e deloc mare branza daca ai blender. da gusst foarte bun mancarii happy

| onlyme2851 a răspuns:

Ti-as recomanda Tomi, dar zici ca deja ai incercat....Incearca Olimpia...big grin

| Alexandrelu a răspuns:

Ai incercat tomi si spring?

| Sara2 explică (pentru Alexandrelu):

Tomi da
spring nu

| Twain a răspuns:

Incearca ketchup de la aro e foarte picantwinking