| AFC a întrebat:

Buna TPU.

Vreau sa-mi spuneti care aveti idee despre problema mea.
Am un laptop si de ceva vreme nu se mai deschide.
Am incercat sa reinstalez Windowsul si nimic, tot se incarca...

Sa fie problema Hardisk-ul?

Care stiti despre ce este vorba spuneti-mi, Funda!

Răspuns Câştigător
| Deidara554 a răspuns:

Asa am patit si eu, ar putea fi o problema la hardisk sau placa de baza.Mai bine il duci la cineva care se pricepe la calculatoare, pentru ca eu l-am fortat prea mult si cand in sfarsit m-am hotarat sa il duc la cineva sa il repare placa de baza era deja facuta praf.Mult succes!

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

HDD-ul proceseaza datele dupa Start up, adica nu are treaba deloc. Cel mai probabil e de la motherboard, drivere ce lipsesc.