| electrik_shok a întrebat:

am 50 de kilograme si 1.70.Vreau teribil de mult sa ma ingras vreo 3-4 kilograme cam in decursc de o luna dar am o singura problema. Vreau ca, kilogramele sa se depuna pe umeri si pe maini, nicidecum pe solduri sau pe fund pentru ca as parea prea disproportionata.Va implor ajutati-ma, cam ce as putea sa mananc si sa ma inggras sanatos? Nu vreau sa fiu nevoita sa mananc mezeluri, unt, cascaval sau carne rosie, pentru ca ma ingras foarte repede de la astfel de alimente si kilogramele se depun pe solduri si pe coapse, ceea ce sigur nu vreau.La maini si la umeri as mai avea nevoie de vreo 4-5 kilograme ca sa am un corp perfect, dar mi-e extrem de frica, ca ar putea sa mi se mareasca fundul sau soldurilecrying Va implor ajutati-ma am cautat pe net o gramada de calculatoare calorice si meniuri, dar e extrem de complicat mai ales ca un singur meniu ce l-am gasit contine foarte mult cascaval, unt, mezeluri, carne rosie si alimente de acest gen. Daca ma indop cu dulciuri ma ingras repede, dar numai pe solduri si pe coapse.Astept raspunsuri, chiar sunt disperata, am mai auzit ca daca te ingrasi pe saptamana cu mai mult de 0, 5 kilograme, e ingrasare nesanatoasa si nu vreau asa ceva.

Răspuns Câştigător
| hippiemuslim a răspuns:

Maresti portiile de mancare dar cu ceva exercitii in zonele unde nu vrei sa se depuna.

2 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Mananca ciocolata searahappy

si putina carnehappy

si o sa vezihee heehappy

| Anonoim a răspuns:

Manca din 2 in 2 zile la mec si sigur o sa mai pui ceva pe tine vb serios