| ysabela21 a întrebat:

Buna tuturor!
Stie cineva cum pot sa ma ingras mai repede?
Ce sport sa fac (dar acasa) sau ce sa mananc? Vreau sa ma ingras dar nu pot ..adica nici nu prea mananc sar sunt hotarata sa mananc orice numai sa pun cateva kilograme in plus!

Fundita si vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mănâncă SĂNĂTOS, nu orice!
Mergi la medicul de familie pentru un consult.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Depinde câți ani ai și de ce ai vrea să faci asta. Înălțime, greutate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mancare sanatoasa, gatita in casa, miscare in aer liber, toate astea te vor ajuta.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Nan11 a răspuns:

Proteine

| Geoogeo a răspuns:

Pai ai putea incepe prin a bea cat mai multa apa, cam la fiecare masa (in timp ce mananci, nu dupa, nu inainte ) -2 pahare de apa. Alt sfat este sa mananci mancare bogata in proteine si lipida, insa sa nu exagerezi cu painea. Dulciuri (1 ciocolata la doua zile ) timp de 1 saptamana si iti garantez ca vei lua cel putin 3 kilograme in saptamana aia. In cazul in care nu iti permiti, poti lua in considerare sfatul de mai sus + respectarea celor 3 mese pe zi (mic dejun bla bla bla). Baftabatting eyelashes!