| yuliansch a întrebat:

Am cumparat o masina noua de spalat (LG) si constat ca dupa fiecare spalare se deplaseaza. Este asezata pe parchet, la boloboc si pe suport de cauciuc antivibratie. Ce se poate face? Multumesc.

3 răspunsuri:
| vladeusebiu a răspuns:

E pus la cumpana? Si firma LG nu prea e de electrocasnice...mai bine cumparai si tu Whirpool, Indesit, Hotpoint Ariston, Electrolux brenduri consacrate in electrocasnice.

| yuliansch explică (pentru vladeusebiu):

Da, este asezata corect. am ales aceasta masina deoarece cunosc 5 prieteni care si-au cumparat exact aceeasi masina si sunt foarte multumiti. in plus, am primit garantie 10 ani la tambur si motor si 7 ani la restul.

| yuliansch explică:

Din contra, in Rusia. dar nu asta conteaza